[Obsah stránky]
[Navigácia stránky]

Polep automobilov & Reklama


IceCall: 0905 58 24 85
e-mail: info@iceman.sk
Polep automobilov

 Firemný automobil je najlacnejšou reklamnou plochou, ktorú je škoda nevyužiť. Vaše vozidlá denne vidí množstvo ľudí, ktorí by Vaše služby veľmi radi využili. Podľa vašich potrieb a predstáv Vám vieme spracovať grafický návrh – fotomontáž, vyrobiť nálepky a polepť. Realizujeme nielen čiastočné polepy, ale aj plnofarebné alebo jednofarebné (zmena farby) celoplošné polepy vozidiel, tzv. Celopolepy. Na zmenu farby vozidla si môžete si vybrať z desiatok farieb, štandardných lesklých či matných, reflexných, metalízových a vyniknúť s vašim vozidlom na cestách (aj v kombinácií rôznych motívov) za oveľa prijateľnejšiu cenu ako je prelakovanie. Pri plnofarebných celopolepoch sa fantázii na grafiku medze nekladú.

 Polepujeme všetky druhy vozidiel - osobné, úžitkové, nákladné, odťahovky, ťahače, návesy, prívesy, motocykle, cestné, vodné i snežné skútre, bicykle, lode, člny, lietadlá a prvky s nimi spojenými, ako sú napr. prilby, nadstavby, spojlere ... Máme 14-ročné skúsenosti a polepili sme viac ako tisícku vozidiel. Polepy realizujeme z fólií so životnosťou 3, 5, 7 alebo 10 rokov. Poskytujeme 3-ročnú záruku spokojnosti a servis v prípade mechanického poškodenia (treťou osobou, pri nehode).

 Ak nálepky či polep na Vašom vozidle neodzrkadľuje dobré meno a kvalitu Vašich služieb a potrebujete ich vymeniť za nové a aktuálne, neváhajte k nám prísť. Staré nálepky (polepy) vám vieme odstrániť najmodernejšou technológiou, ošetríme karosériu auta a hneď môžeme zrealizovať aj nový polep či celopolep.

 V prípade záujmu, o polep Vašeho vozidla, nás neváhajte kontaktovať ešte dnes!

 
Sme tu pre Vás.

Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Share |

Vytlačiť | SpäťICEMAN File Upload

Nahrávanie súborov na tlač a grafické spracovanie. Rýchlo a jednoducho.


Kontaktujte nás

ICEMAN / Media Factory s.r.o.
Galvaniho 2/A
821 04 Bratislava
IceCall: 0905 58 24 85
E-mail: info@iceman.skGaléria

Náhľad
Náhľad
Náhľad
Náhľad
Náhľad
Náhľad

Novinky e-mailom

Prijímajte ICEMAN CoolNews s ponukami a biznis informáciami

Všetky práva vyhradené
1998–2020 © ICEMAN™ Polep automobilov a Reklama


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]